KONST / Litografier / Färglitografi 7832131
nr 783 2131
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), signerad -80, 50x110
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:33:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr